Пам'ять подвигу учасників Революції Гідності і Героїв Небесної Сотні.

18 лютого, учні школи № 66 м. Києва вшанували пам'ять подвигу учасників Революції Гідності і Героїв Небесної Сотні.

Метою заходів було не тільки бажання нагадати учням про тяжкі події у новітній історії України, а й виховати в них патріотичну свідомість, любов до Батьківщини, бажання стати гідним громадянином України.

З учнями 5-9 класів проведено виховні години, години спілкування на теми: “Єдина, незалежна держава”, "Небесна Сотня на варті незалежності" .

Для 9-х класів було проведено зустріч з учасником подій Революції Гідності та АТО Рекуном Андрієм Андрійовичем.

Він розповів про події, котрі відбувалися на Майдані Незалежності у 2013 році, про Героїв Небесної Сотні.

Він ознайомив дітей з правилами надання домедичної допомоги, спрямовані на збереження життя людини в надзвичайних ситуаціях.