Своїх перших учнів середня загальноосвітня школа № 66 прийняла у вересні 1977 року. За 43 роки плідної діяльності освітній заклад збагатився досвідом, що дозволяє забезпечувати якісну різнобічну підготовку школярів до успішної самореалізації в майбутньому. Мовою навчання і спілкування у школі є українська мова.

На початку 2019/2020 навчального року у школі було відкрито 32 класи, із них 1-4-х - 17 класів, 5-9-х – 13 класів, 10-11-х – 2 класи. Станом на 05.09.2019 кількість учнів становила 907 осіб. Середня наповнюваність учнів у класах складала – 29,2 особи. Кількість учнів на кінець навчального року становила - 907 учнів. Загалом середня потужність школи – 1176 учнів.

У школі відсутні додаткові освітні послуги. Весь освітній процес відбувається безкоштовно.

З метою успішного розв’язання одного з головних завдань особистісно зорієнтованого навчання та виховання – здобуття випускниками школи повноцінної та якісної вищої освіти, школа співпрацює з вищими навчальними закладами столиці:

• Міжрегіональна Академія управління персоналом

• Київський педагогічний інститут у складі КМПУ імені Б.Грінченка

• Університет економіки та права «Крок»

У навчальному закладі працюють гуртки та спортивні секції, перелік яких визначено у відповідній вкладці Гуртки.