Зарахування до школи

Упродовж п’яти робочих днів з дня отримання від закладу освіти зазначених документів один із батьків має подати до нової школи:

• заяву про зарахування;
  • особову справу учня;
  • копія свідоцтва про народження;
  • довідка профілактичного огляду № 086-1;
  • карта щеплень № 063.

Наказ про зарахування учня до закладу освіти має бути виданий впродовж одного робочого дня з дня отримання документів.

Учні, які досягли повноліття, подають запит і заяви самостійно.

Відрахування зі школи в межах міста:

У разі переходу учня до іншого навчального закладу для здобуття загальної середньої освіти у межах населеного пункту батьки або особи, які їх замінюють, подають до закладу такі документи:

• заява одного з батьків учня;

· довідка від навчального закладу в межах міста, до якого учень буде зарахований, із записом «буде зарахований».

• довідка з бібліотеки.

Упродовж одного робочого дня з дня отримання документів керівник закладу освіти зобов’язаний видати наказ про відрахування учня для переведення до іншого закладу освіти та видати особову справу.

Відрахувати учня зі школи без згоди батьків або осіб, які їх замінюють, загальноосвітній навчальний права не має.

Відрахування зі школи за межі міста:

У разі вибуття учня упродовж поточного навчального року з населеного пункту:

Ø на тимчасове навчання за кордон:

· заява батьків або осіб, які їх замінюють, із зазначенням причини вибуття;

· документи, що підтверджують запрошення чи направлення учня на навчання;

· довідка з бібліотеки.

Ø на постійне проживання за кордон:

· заява батьків або осіб, які їх замінюють, із зазначенням причини вибуття та

· документи, що підтверджують виїзд дитини (підлітка) за кордон;

· довідка з бібліотеки.